Піраміда Хвиля 3 1806
- Наявність: 14
- Виробник: Bamsik
-
108 грн
Допоможе дитині розвивати моторику,
вивчати кольори, поняття великий - маленький і більше - менше.
Розміри: 19х13 см.
Купити Піраміда Хвиля 3 можна на сайті інтернет-магазину дитячих іграшок.
Зробити замовлення можна на сайті, додавши в кошик або зателефонувавши по телефону, також можна замовити зворотний дзвінок. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 180 |
| Вага (кг) | 0,18 |
| Вага в упаковці, кг | 0,18 |
| Вага, г | 180 |
| Вес | 0,18 кг |
| Вид іграшки | Пірамідка |
| Висота (см) | 23 |
| Висота в упаковці (см) | 23 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 14 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Кількість деталей | 6 |
| Кількість деталей (шт.) | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 15 шт |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 14х14х23 см |
| Розміри упаковки | 14х14х23 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пірамідка |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,18 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Возраст | від 1 року |

















