Код: 00000011061
Артикул: 019/4
Піраміда Бамсик Ромашка №1 пластикова 019/4
- Наявність: 16
- Виробник: Bamsik
-
93 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Піраміда Бамсик Ромашка №1 пластикова
Опис: Іграшка-пірамідка від бренду Бамсик, модель «Ромашка №1», виготовлена з пластику. Назва моделі вказує на оформлення, пов'язане з ромашкою.
- Бренд: Бамсик
- Модель: Ромашка №1
- Тип: пірамідка (іграшка-піраміда)
- Матеріал: пластик
Дизайн
Оформлення відповідає назві моделі «Ромашка», що відображено в зовнішньому вигляді виробу.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 110 |
| Вага (кг) | 0,11 |
| Вага в упаковці, кг | 0,11 |
| Вага, г | 110 |
| Вес | 0,11 кг |
| Вид іграшки | Пірамідка |
| Висота (см) | 21 |
| Висота в упаковці (см) | 21 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Кількість деталей | 6 |
| Кількість деталей (шт.) | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 10х10х21 см |
| Розміри упаковки | 10х10х21 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пірамідка |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,11 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |








