Код: 00000061966
Артикул: KZ-2677AB
Перукарський набір 2 види фен гребінець сумочка з аксесуарамисуари KZ-2677AB
- Наявність: 0
- Виробник: Bambi
-
290 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Перукарський набір 2 види фен гребінець сумочка з аксесуарамисуари
| Характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 31 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Скриньки, косметика та прикраси |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 31х58х5 см |
| Розміри упаковки | 31х58х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Перукарський набір |
| Тип | Салон краси |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0.4 |
| Ширина в упаковці (см) | 58 |
| Возраст | від 3 років |







