Код: 00000240289
Артикул: RK6050-01
Пазли Vladi Toys Foam puzzles 2in1 "The Fuzzies" фомові RK6050-01
- Наявність: 1
- Виробник: Vladi Toys
-
82 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Складай яскраві пазлові картинки та знайомся з милими тваринками. Лисичка та Коала вже чекають на тебе!
Спеціально для маленьких ручок ми створили м’які та об’ємні деталі. Їх дуже зручно тримати та об’єднувати між собою.
Складай пазл, а разом із цим тренуй дрібну моторику пальчиків, уважність та логічне мислення.
Вік: 3-5 років.
Комплектація: 2 картинки.
Спеціально для маленьких ручок ми створили м’які та об’ємні деталі. Їх дуже зручно тримати та об’єднувати між собою.
Складай пазл, а разом із цим тренуй дрібну моторику пальчиків, уважність та логічне мислення.
Вік: 3-5 років.
Комплектація: 2 картинки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Пазли |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Категория товара | Пазли |
| Комплект постачання | 2 пазла (9 и 16 ел) |
| Комплектація | 2 пазла (9 и 16 ел) |
| Комплектація | 2 пазла (9 и 16 ел) |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 17х17х1 см |
| Розміри упаковки | 17х17х1 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Тварини |
| Тип | Пазли |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0.05 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 3 років |







