Пазли qbee "Суперпрофесії" 160 елементів QB500-004
- Наявність: 4
- Виробник: Qbee
-
238 грн
Пазли qbee «Суперпрофесії»
Яскравий та доброзичливий набір пазлів, який запрошує дітей у барвистий світ різних професій. Кожен елемент оживляє персонажів та сцени, що надихають на гру, розповіді та пізнання навколишнього світу.
Що подарує гра
- Розвиток уяви: діти вигадують історії про героїв і їхні справи.
- Тренування дрібної моторики: точне підбирання фрагментів сприяє координації рук.
- Розширення словникового запасу: знайомство з назвами професій і пов’язаними предметами.
- Терпіння та логіка: послідовність складання вчить планувати і доводити справу до кінця.
Як грати
Складання можна перетворити на сімейне заняття або творчий челендж: обирайте персонажа і придумуйте його день, влаштовуйте змагання на швидкість або створюйте власні казки за мотивами зображень. Після складання картину можна використати для ігор або прикрасити дитячу кімнату.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Висота (см) | 12,5 |
| Висота в упаковці (см) | 12,5 |
| Глибина в упаковці (см) | 12,5 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 12,5 |
| Жанр | Дитячі |
| Кількість деталей | 160 елементів |
| Кількість деталей (шт.) | 160 елементів |
| Кількість предметів в наборі | 160 елементів |
| Категория товара | Пазли |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | qbee |
| Размер | 12,5х12,5х12,5 см |
| Розмір | 32х32 см |
| Розміри | 32х32 см |
| Розміри упаковки | 12,5х12,5х12,5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 12,5 |
| Ширина в упаковці (см) | 12,5 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |

















