Код: 00000202490
Артикул: Ост.0543
Пазли логічні "Жива природа" Ост.0543
- Наявність: 9
- Виробник: ARTOS
-
255 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пазли логічні "Жива природа" (20) Ост.0543
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 320 |
| Вага (кг) | 0,32 |
| Вага в упаковці, кг | 0,32 |
| Вага, г | 320 |
| Вес | 0,32 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 22 |
| Висота в упаковці (см) | 22 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Кількість гравців | 1-4 |
| Кількість учасників | 1-4 |
| Категория товара | Пазли |
| Количество игроков | 1-4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 |
| Комплект постачання | 10 карток-блоків (50 елементів) |
| Комплектація | 10 карток-блоків (50 елементів) |
| Комплектація | 10 карток-блоків (50 елементів) |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 22х17х8 см |
| Розміри упаковки | 22х17х8 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,32 |
| Ширина (см) | 8 |
| Ширина в упаковці (см) | 8 |
| Возраст | від 3 років |










