Пазли картонні з грою Транспорт. Тварини Vladi Toys VT1722-28
- Наявність: 5
- Виробник: Vladi Toys
-
137 грн
Усі деталі великі, завдяки цьому їх дуже зручно тримати дитячими ручками. Вони надійно скріплюються між собою!
У процесі гри з пазлами малюк тренує уяву, пам'ять, просторове сприйняття та дрібну моторику!
Комплектація: 4 пазлові картинки, 4 картонні фігурки.
Мова: українська.
Вік: від 2 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Пазли |
| Комплект постачання | 4 пазлові картинки |
| Комплектація | 4 пазлові картинки |
| Комплектація | 4 пазлові картинки |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 16х18х5 см |
| Розміри упаковки | 16х18х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 2 років |

















