Код: 00000040115
Артикул: 39356
Пазли 3D Тварини 8 елементів 39356
- Наявність: 0
- Виробник: Tigres
-
99 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшка розвиваюча: 3D пазли Тваринки (1шт.) - 8 ел. * 39356
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Висота (см) | 20 |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 4 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 4 |
| Кількість деталей | 8 |
| Кількість деталей (шт.) | 8 |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Материал | полімерні матеріали |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 20х4х16 см |
| Розміри упаковки | 20х4х16 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Возраст | від 1 року |













