Пазл Vladi Toys Усміхнений кіт у рожевій панамі De.tail 1000 елементів патріотичний DT1000-07
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
569 грн
Всередині коробки є зображення, яке демонструє, як має виглядати готовий пазл. А також підставка під чашку для чайної перерви та мішечок, в якому зручно зберігати деталі пазла.
Готова картина стане ідеальним доповненням до інтер’єру. Автор зображення – українська художниця Маріанна Пащук.
Пазли серії De.tail – це оригінальний подарунок, який сподобається як дорослим, так і дітям від 8 років.
Особливості: усі елементи пазла виготовлено з якісного та міцного картону. Завдяки високоточній технології різки, кожна деталь ідеально підходить.
Розмір готового пазла: 470 х 670 мм.
Комплектація: 1000 деталей пазла, капкостер, листівка, мішечок.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 800 |
| Вага (кг) | 0,8 |
| Вага в упаковці, кг | 0,8 |
| Вага, г | 800 |
| Вес | 0,8 кг |
| Вид іграшки | Пазли |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Кількість деталей | 1000 элементов |
| Кількість деталей (шт.) | 1000 элементов |
| Кількість предметів в наборі | 1000 элементов |
| Категория товара | Пазли |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 23х30х7 см |
| Розмір | 47*67 см |
| Розміри | 47*67 см |
| Розміри упаковки | 23х30х7 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Пазли |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0.8 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |

















