Код: 00000240221
Артикул: VT1100-01
Пазл Vladi-Toys Maxi puzzle wooden pieces Світ лісу VT1100-01
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
434 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Складайте пазл, доповнюйте його дерев’яними фігурками та знайомтеся з добрими звірятами Fisher Price!
Витягайте фігурки по черзі з мішечка та шукайте їхнє місце на пазлі. Можна ускладнити завдання доповнюючи пазл навпомацки.
Фігурки Vladi Toys виготовлено з натуральної деревини. Вони містять виключно безпечні фарби. Усі деталі великі та зручні для дитячих ручок.
Граємо та тренуємо: логічне мислення, пам’ять, фантазію та дрібну моторику.
Комплектація: 11 пазлових деталей, 6 дерев’яних фігурок, мішечок.
Вік: 3-5 років.
Витягайте фігурки по черзі з мішечка та шукайте їхнє місце на пазлі. Можна ускладнити завдання доповнюючи пазл навпомацки.
Фігурки Vladi Toys виготовлено з натуральної деревини. Вони містять виключно безпечні фарби. Усі деталі великі та зручні для дитячих ручок.
Граємо та тренуємо: логічне мислення, пам’ять, фантазію та дрібну моторику.
Комплектація: 11 пазлових деталей, 6 дерев’яних фігурок, мішечок.
Вік: 3-5 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Пазли |
| Висота (см) | 22 |
| Висота в упаковці (см) | 22 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Категория товара | Пазли |
| Матеріали | картон + дерево |
| Материал | картон + дерево |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 22х6х22 см |
| Розміри упаковки | 22х6х22 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Пазли |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в упаковці (см) | 6 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 років |








