Код: 00000100285
Артикул: 39-3
Пазл-розмальовка 9 елементів MAXI " Транспорт" 8 шт в блоці 12 блоків в у 39-3
- Наявність: 49
- Виробник: Strateg
-
56 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пазл-розмальовка 9 елементів MAXI " Транспорт", 8 шт в блоці, 12 блоків в упаковці
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 60 |
| Вага (кг) | 0,06 |
| Вага в упаковці, кг | 0,06 |
| Вага, г | 60 |
| Вес | 0,06 кг |
| Вид іграшки | Пазли |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Кількість деталей | 9 |
| Кількість деталей (шт.) | 9 |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Категория товара | Пазли |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 8 |
| Комплект постачання | пазл, фломастери |
| Комплектація | пазл, фломастери |
| Комплектація | пазл, фломастери |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 19х13х3 см |
| Розміри упаковки | 19х13х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Пазли |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,06 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |
| Возраст | від 2 років |







