Код: 00000170916
Артикул: 300702
Пазл Dodo Професії Пожежник 150 елементів 300702
- Наявність: 0
- Виробник: DoDo
-
140 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пазл Dodo "Професії: Пожежник" складається зі 150 елементів і перенесе вашу дитину у світ сміливих рятувальників. На яскравій ілюстрації зображено пожежну станцію, де відважні пожежники готуються до чергового виклику. Вони перевіряють обладнання, ладнають пожежну машину та готуються до виконання своєї важливої місії — рятувати життя.
Цей пазл ідеально підходить для маленьких любителів пригод, які цікавляться професією пожежника. Складаючи пазл, дитина зможе побачити, як працюють справжні герої, дізнається більше про їхню повсякденну роботу та зрозуміє, наскільки важливою є ця професія.
Пазл розвиває дрібну моторику, логічне мислення та концентрацію уваги. Це чудовий подарунок для дітей, які мріють стати пожежниками або просто люблять збирати пазли на тему професій.
Цей пазл ідеально підходить для маленьких любителів пригод, які цікавляться професією пожежника. Складаючи пазл, дитина зможе побачити, як працюють справжні герої, дізнається більше про їхню повсякденну роботу та зрозуміє, наскільки важливою є ця професія.
Пазл розвиває дрібну моторику, логічне мислення та концентрацію уваги. Це чудовий подарунок для дітей, які мріють стати пожежниками або просто люблять збирати пазли на тему професій.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вес | 0,22 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Кількість деталей | 150 |
| Кількість деталей (шт.) | 150 |
| Кількість предметів в наборі | 150 |
| Категория товара | Пазли |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Производитель | DoDo |
| Размер | 20х6х17 см |
| Розмір | 39х28 см |
| Розміри | 39х28 см |
| Розміри упаковки | 20х6х17 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | картонна коробка |
| Возраст | від 6 років |













