Пазл Dodo Монтессорі Тварини Сафарі 200 елеменів 300637
- Наявність: 0
- Виробник: DoDo
-
159 грн
200 якісних елементів з барвистими ілюстраціями допоможуть дитині зібрати велику навчальну картинку з левами, слонами, жирафами, зебрами, носорогами, птахами, зміями, мавпами та іншими тваринами Африки.
Переваги пазлу Safari Animals:
Ілюстрації понад 30 тварин: зебра, фламінго, лев, гепард, слон, бегемот, носоріг та інші;
Розроблено за методикою Монтессорі – поєднує гру з навчанням;
Рекомендовано для дітей від 6 років;
Виготовлено з екологічних матеріалів (ECO friendly);
Розвиває логіку, увагу, просторове мислення та знання про природу;
Зручна коробка з ручкою – ідеальна для зберігання та транспортування;
Ідеальний подарунок для маленьких дослідників природи.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 7 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 7 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Кількість деталей | 200 елементів |
| Кількість деталей (шт.) | 200 елементів |
| Кількість предметів в наборі | 200 елементів |
| Категория товара | Пазли |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Производитель | DoDo |
| Размер | 23х19х6 см |
| Розмір | 47х33 см |
| Розміри | 47х33 см |
| Розміри упаковки | 23х19х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 7 років |





















