Код: 00000170977
Артикул: 300704
Пазл Dodo Maps Мапа світу 100 елементів англійська мова 300704
- Наявність: 0
- Виробник: DoDo
-
140 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розвиваючий пазл World Map на 100 елементів — пізнавай світ з задоволенням!
Захопливий та яскравий пазл «World Map» від Dodo — ідеальний подарунок для маленьких дослідників від 5 років! Складаючи карту світу з 100 великих деталей, діти з легкістю запам’ятають розташування материків, океанів, а також дізнаються про визначні об’єкти та тварин, характерних для різних регіонів планети.
Розмір готової картинки — 39?28 см, деталі пазла — зручні для дитячих ручок (39?47 мм). Пазл виготовлено з міцного, екологічного картону, безпечного для дітей.
Особливості:
100 яскравих, великих елементів
Пізнавальний дизайн з підписами англійською
Розвиває пам’ять, логіку, уважність та моторику
Відмінний варіант для навчання у формі гри
Рекомендований вік: 5+
Подаруйте дитині можливість відчути себе справжнім мандрівником та вивчати світ, граючись!
Захопливий та яскравий пазл «World Map» від Dodo — ідеальний подарунок для маленьких дослідників від 5 років! Складаючи карту світу з 100 великих деталей, діти з легкістю запам’ятають розташування материків, океанів, а також дізнаються про визначні об’єкти та тварин, характерних для різних регіонів планети.
Розмір готової картинки — 39?28 см, деталі пазла — зручні для дитячих ручок (39?47 мм). Пазл виготовлено з міцного, екологічного картону, безпечного для дітей.
Особливості:
100 яскравих, великих елементів
Пізнавальний дизайн з підписами англійською
Розвиває пам’ять, логіку, уважність та моторику
Відмінний варіант для навчання у формі гри
Рекомендований вік: 5+
Подаруйте дитині можливість відчути себе справжнім мандрівником та вивчати світ, граючись!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 220 |
| Вага (кг) | 0,22 |
| Вага в упаковці, кг | 0,22 |
| Вага, г | 220 |
| Вес | 0,22 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Кількість деталей | 100 елементів |
| Кількість деталей (шт.) | 100 елементів |
| Кількість предметів в наборі | 100 елементів |
| Категория товара | Пазли |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Производитель | DoDo |
| Размер | 20х17х6 см |
| Розмір | 39х28 см |
| Розміри | 39х28 см |
| Розміри упаковки | 20х17х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,22 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 5 років |












