Пазл Dodo Harry Potter Святковий Бал 450 елементів 200660
- Наявність: 7
- Виробник: DoDo
-
155 грн
Переваги пазла:
Висока деталізація: насичені кольори та чіткі зображення з кінострічки.
Виклик для фанатів: 450 деталей для захопливого і вдумливого збирання.
Розвиває навички: тренує пам’ять, уважність, логіку та посидючість.
Чудовий подарунок: ідеальний для шанувальників серії та колекціонерів сувенірів.
Створіть власний магічний шедевр із пазлом “Harry Potter: Yule Ball” та насолодіться атмосферою свята, яка оживає у ваших руках!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 230 |
| Вага (кг) | 0,23 |
| Вага в упаковці, кг | 0,23 |
| Вага, г | 230 |
| Вес | 0,23 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Висота (см) | 20 |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Кількість деталей | 450 |
| Кількість деталей (шт.) | 450 |
| Кількість предметів в наборі | 450 |
| Категория товара | Пазли |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Производитель | DoDo |
| Размер | 17х6х20 см |
| Розмір | 28х39 см |
| Розміри | 28х39 см |
| Розміри упаковки | 17х6х20 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,23 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 8 років |




















