Пазл Danko Toys 60 елемент Mx60-12-01020304...16
- Наявність: 160
- Виробник: Danko Toys
-
85 грн
Пазл Danko Toys 60 елементів C60-07-01…10
Пазл від Danko Toys складається з 60 елементів, що робить його зручним варіантом для захопливого дозвілля. Така кількість деталей підходить для складання яскравої картинки без надмірної складності, зберігаючи інтерес до процесу від початку до завершення.
Формат на 60 елементів допомагає поєднати приємний відпочинок і уважну роботу з деталями. Виріб від Danko Toys може стати гарним вибором для домашнього використання, творчого проведення часу та приємної розваги.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,17 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Кількість деталей | 60 |
| Кількість деталей (шт.) | 60 |
| Кількість предметів в наборі | 60 |
| Категория товара | Пазли |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 16 |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 28х20х4 см |
| Розмір | 33х23 см |
| Розміри | 33х23 см |
| Розміри упаковки | 28х20х4 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | картонна коробка |
| Возраст | від 3 років |









