Палиця гімнастична №5 110см 0355_Blue
- Наявність: 0
- Виробник: Bamsik
-
102 грн
Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 220 |
| Вага (кг) | 0,22 |
| Вага в упаковці, кг | 0,22 |
| Вага, г | 220 |
| Вес | 0,22 кг |
| Вид іграшки | Паличка |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 110 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 110 |
| Категория товара | Фітнес, гімнастика |
| Матеріали | пластик, комбинированный |
| Материал | пластик, комбинированный |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 110х3х3 см |
| Розміри упаковки | 110х3х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Інвентар |
| Тип | Паличка |
| Цвет | 0,22 |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в упаковці (см) | 3 |
| Возраст | від 3 років |
















