Код: 00000065152
Артикул: QB005-204
Пакет qbee "Гарфілд" 50x40 см поліетиленовий QB005-204
- Наявність: 50
- Виробник: Qbee
-
40 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пакет qbee "Гарфілд" 50x40 см поліетиленовий
Виготовлено з поліетилену, має розмір 50?40 см, що забезпечує універсальність при пакуванні різноманітних дрібних речей. Оригінальний принт із героєм Гарфілдом додає декоративності та впізнаваності, а бренд qbee характеризує виріб як частину масової побутової лінійки. Легкість і компактність дозволяють зручно зберігати та транспортувати пакети, а матеріал робить їх придатними для одноразового використання й подальшої утилізації.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,03 кг |
| Вид іграшки | Пакет |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Подарункові пакети |
| Максимальная нагрузка | 7 кг |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Ориентация картини | Вертикальна |
| Производитель | qbee |
| Размер | 0х0х0 см |
| Розмір | 50х40 см |
| Розміри | 50х40 см |
| Розміри упаковки | 0х0х0 см |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Пакет |
| Возраст | від 3 років |







