Код: 00000222014
Артикул: VT3204-26
Одягалка Vladi Toys "Принцеса" на магнітах VT3204-26
- Наявність: 3
- Виробник: Vladi Toys
-
137 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Який наряд найбільше пасує принцесі? Допоможіть їй визначитися з вибором!
Уважно розгляньте магніти. Оберіть образ, який вам сподобався, і прикріпіть елементи вбрання до лялечки. Придумайте власну унікальну історію та поділіться нею!
Гра розвиває творчі здібності, естетичний смак, мовлення, уяву та дрібну моторику.
Комплектація: 1 лялька, 14 магнітів.
Уважно розгляньте магніти. Оберіть образ, який вам сподобався, і прикріпіть елементи вбрання до лялечки. Придумайте власну унікальну історію та поділіться нею!
Гра розвиває творчі здібності, естетичний смак, мовлення, уяву та дрібну моторику.
Комплектація: 1 лялька, 14 магнітів.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 110 |
| Вага (кг) | 0,11 |
| Вага в упаковці, кг | 0,11 |
| Вага, г | 110 |
| Вес | 0,11 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 0,5 |
| Висота в упаковці (см) | 0,5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Комплект постачання | 14 магнітів, 1 лялька |
| Комплектація | 14 магнітів, 1 лялька |
| Комплектація | 14 магнітів, 1 лялька |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 17х24х0,5 см |
| Розмір | 18х8 см |
| Розміри | 18х8 см |
| Розміри упаковки | 17х24х0,5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Набір |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,11 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |











