Код: 00000011088
Артикул: 016/4
Обруч Бамсик складний 8 елементів 016/4
- Наявність: 5
- Виробник: Bamsik
-
247 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Обруч «Бамсик» — складний (8 елементів)
Опис
Обруч Бамсик — складний обруч, що складається з 8 елементів.
Характеристики
- Назва: Обруч Бамсик
- Тип: Складний
- Кількість елементів: 8
Складається з восьми з'єднувальних секцій.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Обруч |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 36 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 36 |
| Кількість деталей | 8 |
| Кількість деталей (шт.) | 8 |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Категория товара | Фітнес, гімнастика |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 36х22х7 см |
| Розміри упаковки | 36х22х7 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Обруч |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Возраст | від 3 років |










