Обруч Бамсик №3 Зіронька хулахуп 82 см 190
- Наявність: 27
- Виробник: Bamsik
-
161 грн
Обруч Бамсик №3 «Зіронька»
Яскравий хулахуп, що поєднує гру та користь для здоров'я — відмінний вибір для активного відпочинку вдома чи на прогулянці.
Легкий у використанні і привабливий за дизайном, він мотивує рухатися, розвиває координацію та пластику рухів.
- Сприяє зміцненню мускулатури тулуба та спини
- Підходить для веселих тренувань і зарядки
- Яскраве оформлення у вигляді зірочки додає настрою та захоплює дітей
- Зручний у зберіганні та догляді
Ідеально для сімейних ігрових сесій та щоденних руханок — простий спосіб зробити активність частиною щоденного життя.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Обруч |
| Висота (см) | 82 |
| Висота в упаковці (см) | 82 |
| Глибина в упаковці (см) | 82 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 82 |
| Категория товара | Фітнес, гімнастика |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 82х82х2 см |
| Розмір | 82 см діаметр |
| Розміри | 82 см діаметр |
| Розміри упаковки | 82х82х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Обруч |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 2 |
| Ширина в упаковці (см) | 2 |
| Возраст | від 3 років |














