Код: 00000012019
Артикул: 016/3
Обруч 7 - ел Бамсик 016/3
- Наявність: 10
- Виробник: Bamsik
-
219 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Обруч 7 - ел Бамсик
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид іграшки | Обруч |
| Висота (см) | 35 |
| Висота в упаковці (см) | 35 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Кількість деталей | 7 |
| Кількість деталей (шт.) | 7 |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Категория товара | Фітнес, гімнастика |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 35х20х7 см |
| Розміри упаковки | 35х20х7 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Обруч |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,35 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в упаковці (см) | 7 |
| Возраст | від 6 років |












