Код: 00000081684_2
Артикул: P47R_Ocean
Навушники P47R_Ocean
- Наявність: 3
- Виробник: A-Toys
-
324 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Навушники
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Навушники |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| Категория товара | Дитячі аксесуари |
| Комплект постачання | навушники, USB-кабель |
| Комплектація | навушники, USB-кабель |
| Комплектація | навушники, USB-кабель |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 17х18х8 см |
| Розміри упаковки | 17х18х8 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Навушники |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Возраст | від 5 років |









