Код: 00000170993
Артикул: 300901
Навчальний постер Dodo Тіло людини XL з наклейками 300901
- Наявність: 18
- Виробник: DoDo
-
175 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Навчальний постер Dodo «Тіло людини» XL — це великий інтерактивний набір, який допомагає дітям у доступній ігровій формі знайомитися з будовою людського тіла. Яскраві ілюстрації, детально промальовані частини тіла та великий формат постера роблять процес навчання захопливим та наочним.
Наклейки з різними органами та частинами тіла дозволяють дитині самостійно вивчати їх розташування й функції, тренуючи увагу, пам’ять та логічне мислення. Такий постер буде корисним для занять удома, у школі чи на гуртках, де важливо закріпити базові знання про людський організм.
Що входить у набір:
великий навчальний постер формату XL (розмір 42 ? 59 см)
37 багаторазових стікерів з органами та частинами тіла
підказки-написи для правильного розміщення наклейок
Навчальний постер з наклейками «Тіло людини» допомагає дитині краще зрозуміти, як влаштований організм людини, та формує базові знання про анатомію. Такий формат активності сприяє розвитку пізнавальних здібностей і є ефективним доповненням до навчальної програми або домашніх занять.
Обирайте розвивальні постери Dodo як наочний інструмент для цікавого та змістовного навчання, що поєднує гру та знання.
Наклейки з різними органами та частинами тіла дозволяють дитині самостійно вивчати їх розташування й функції, тренуючи увагу, пам’ять та логічне мислення. Такий постер буде корисним для занять удома, у школі чи на гуртках, де важливо закріпити базові знання про людський організм.
Що входить у набір:
великий навчальний постер формату XL (розмір 42 ? 59 см)
37 багаторазових стікерів з органами та частинами тіла
підказки-написи для правильного розміщення наклейок
Навчальний постер з наклейками «Тіло людини» допомагає дитині краще зрозуміти, як влаштований організм людини, та формує базові знання про анатомію. Такий формат активності сприяє розвитку пізнавальних здібностей і є ефективним доповненням до навчальної програми або домашніх занять.
Обирайте розвивальні постери Dodo як наочний інструмент для цікавого та змістовного навчання, що поєднує гру та знання.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вес | 0,15 кг |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Кількість деталей | 37 |
| Кількість деталей (шт.) | 37 |
| Кількість предметів в наборі | 37 |
| Категория товара | Книжки та плакати |
| Комплект постачання | постер 59,4х42 см, 2 листи зі стікерами 21х29,7 см |
| Комплектація | постер 59,4х42 см, 2 листи зі стікерами 21х29,7 см |
| Комплектація | постер 59,4х42 см, 2 листи зі стікерами 21х29,7 см |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Производитель | DoDo |
| Размер | 33х23х0,3 см |
| Розміри упаковки | 33х23х0,3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Упаковка | картон |
| Возраст | від 5 років |













