Код: 00000016003
Артикул: ПСД255
Навчальне Лото UBEE з англійською абеткою замість цифр ПСД255
- Наявність: 5
- Виробник: UBEE
-
472 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Найкращий спосіб вивчити англійські літери – це весела гра! Лото допомагає дитині легко запам'ятати алфавіт, перші слова та звуки. Він тягне фішку з мішечка, знаходить потрібне зображення або літеру на своїй картці - і з радістю "оживляє" її кольоровою фішкою.
У наборі
48 фішок з літерами, словами та картинками
8 двосторонніх карток: одна сторона – кольорова, друга – чорно-біла
Жовтий мішечок для витягування фішок
Яскрава дерев'яна коробка для зберігання
Чорно-біла сторона картки «оживає», коли дитина накриває її кольоровою фішкою.
Як грати
Витягни фішку з мішечка
Знайди відповідне слово, літеру або картинку на картці
Назви англійське слово вголос
Накрий потрібну комірку фішкою
Перевертай картки та грай із друзями по-різному
У наборі
48 фішок з літерами, словами та картинками
8 двосторонніх карток: одна сторона – кольорова, друга – чорно-біла
Жовтий мішечок для витягування фішок
Яскрава дерев'яна коробка для зберігання
Чорно-біла сторона картки «оживає», коли дитина накриває її кольоровою фішкою.
Як грати
Витягни фішку з мішечка
Знайди відповідне слово, літеру або картинку на картці
Назви англійське слово вголос
Накрий потрібну комірку фішкою
Перевертай картки та грай із друзями по-різному
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 650 |
| Вага (кг) | 0,65 |
| Вага в упаковці, кг | 0,65 |
| Вага, г | 650 |
| Вес | 0,65 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Кількість гравців | 2+ |
| Кількість учасників | 2+ |
| Категория товара | Сортери |
| Количество игроков | 2+ |
| Комплект постачання | 48 фішок, 8 двосторонніх карток |
| Комплектація | 48 фішок, 8 двосторонніх карток |
| Комплектація | 48 фішок, 8 двосторонніх карток |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 23х16х5 см |
| Розміри упаковки | 23х16х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Лото |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,65 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Язык | англійська |
| Возраст | від 3 років |









