Код: 171721
Артикул: RT-0185(Blue)
Навчальна магнітна дошка 0185 з алфавітом
- Наявність: 0
- Виробник: Metr+
-
164 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір букв для магнітної дошки 0185 складається з магнітної дошки, букв українського та російського алфавіту, цифр, математичних знаків. Всі вони мають ззаду невеликий магнітик, за допомогою якого кріпляться надошку для малювання. Дитині буде нескладно в процесі гри запам'ятати букви і навчитися складати з них слова.
Поставляється набір букв в прозорому пакеті.
Розмір дошки: 25х24 см
Вік: від 2-х років
Поставляється набір букв в прозорому пакеті.
Розмір дошки: 25х24 см
Вік: від 2-х років
| Характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Вага товару | 2 |
| Вид | Мольберти |
| Вид творчості | Малювання |
| Висота | 3.0 см |
| Габарити: висота | 15 |
| Габарити: довжина | 15 |
| Габарити: ширина | 3 |
| Довжина | 15.0 см |
| Стан | нове |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Мольберт настільний |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина | 15.0 см |










