Код: 00000202180
Артикул: 0192
Настільні ігри "Монополія" 0192
- Наявність: 16
- Виробник: ARTOS
-
260 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Монополія - гра в жанрі економічної стратегії для двох або більше гравців. Метою цієї гри є домогтися
банкрутства інших гравців.
Комплектація:
-Ігрове поле - 1 шт;
-Фішки гравців - 4 шт;
-Кубик;
-Фішки власності;
-Грошові банкноти;
-Акції філій;
-Картки Шанс;
-Інструкція.
Купити настільну гру Монополія можна в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами зателефонувавши або написавши нам.
банкрутства інших гравців.
Комплектація:
-Ігрове поле - 1 шт;
-Фішки гравців - 4 шт;
-Кубик;
-Фішки власності;
-Грошові банкноти;
-Акції філій;
-Картки Шанс;
-Інструкція.
Купити настільну гру Монополія можна в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами зателефонувавши або написавши нам.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 51 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 51 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 51х27х4 см |
| Розміри упаковки | 51х27х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Економічні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0.4 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 8 років |









