Код: 00000202104
Артикул: Ост.0963 NEW
Настільна спортивно-економічна гра Футбольний клуб Ост.0963 NEW
- Наявність: 5
- Виробник: ARTOS
-
767 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна спортивно-економічна гра Футбольний клуб Ост.0963
Футбольний клуб - це спортивно-економічна гра, де кожен з учасників має змогу розвивати свою команду, удосконалюючи стадіон, магазин атрибутики, тренерський штаб, купувати футболістів і проводити дружні матчі.
Комплектація: ігровий планшет - 4 шт., інформаційний планшет, картки футболістів - 100 шт., фішки футболістів - 100 шт., картки команд 12 шт., гроші, фішки тренування, маркери характеристик, маркери результатів, кубик.
Купити настільну гру Футбольний клуб можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами, зателефонувавши або написавши нам, також Ви можете замовити Зворотній дзвінок.
Можете купити вже сьогодні!
Футбольний клуб - це спортивно-економічна гра, де кожен з учасників має змогу розвивати свою команду, удосконалюючи стадіон, магазин атрибутики, тренерський штаб, купувати футболістів і проводити дружні матчі.
Комплектація: ігровий планшет - 4 шт., інформаційний планшет, картки футболістів - 100 шт., фішки футболістів - 100 шт., картки команд 12 шт., гроші, фішки тренування, маркери характеристик, маркери результатів, кубик.
Купити настільну гру Футбольний клуб можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами, зателефонувавши або написавши нам, також Ви можете замовити Зворотній дзвінок.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 1100 |
| Вага (кг) | 1,1 |
| Вага в упаковці, кг | 1,1 |
| Вага, г | 1100 |
| Вес | 1,1 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 32 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 32 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 6 |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 32х32х8 см |
| Розміри упаковки | 32х32х8 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Економічні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1,1 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 8 років |







