Настільна розвиваюча гра 30868 (укр) "Flop-Top" в кор-ці 187-12-45см 30868 d
- Наявність: 1
- Виробник: Strateg
-
240 грн
? Рекомендований вік: від 3 до 7 років.
? Размір пакування: 18,7х12х4,5 см
? Комплектація гри: 70 карток, маркер на водній основі, інструкція.
? Кількість гравців: 1+
Гра українською мовою.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 6 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 до 6 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Кількість гравців | 1+ |
| Кількість учасників | 1+ |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 1+ |
| Комплект постачання | 70 двухстор. карточек, маркер, губка |
| Комплектація | 70 двухстор. карточек, маркер, губка |
| Комплектація | 70 двухстор. карточек, маркер, губка |
| Матеріали | комбинированный |
| Материал | комбинированный |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 19х12х5 см |
| Розміри упаковки | 19х12х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 до 6 років |

















