Код: 00000220205
Артикул: VT3210-12
Настільна гра Vladi toys WOW Surprise "Блогер" на магнітах VT3210-12
- Наявність: 6
- Виробник: Vladi Toys
-
413 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Vladi toys WOW Surprise "Блогер" на магнітах
Оригінальна назва: Vladi toys WOW Surprise "Блогер"
Тип продукту: Настільна гра
Короткий опис
Настільна гра з серії WOW Surprise від Vladi toys під назвою "Блогер", виконана з використанням магнітів.
Відомі характеристики
- Виробник: Vladi toys
- Серія: WOW Surprise
- Назва гри: "Блогер"
- Тип: Настільна гра
- Особливість: на магнітах
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 14 |
| Категория товара | Магніти |
| Комплект постачання | 40 магнітів, лялька, браслет |
| Комплектація | 40 магнітів, лялька, браслет |
| Комплектація | 40 магнітів, лялька, браслет |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 14х28х7 см |
| Розміри упаковки | 14х28х7 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Набір |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0.5 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |
| Возраст | від 5 років |











