Настільна гра Vladi Toys "Монстро-батл" зі дзвінком VT8010-04
- Наявність: 5
- Виробник: Vladi Toys
-
329 грн
Комплектація: 55 гральних карт, дзвоник, правила гри.
Кількість гравців: 2-4.
Вік: 5-99 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Комплект постачання | 55 карток, дзвоник |
| Комплектація | 55 карток, дзвоник |
| Комплектація | 55 карток, дзвоник |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 18х22х5 см |
| Розміри упаковки | 18х22х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |





















