Настільна гра Vladi Toys "Лото. Мій день" від 2 років VT2910-02
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
234 грн
Мета: першим заповнити своє гральне поле фішками.
Правила гри. Перегортайте по черзі фішки з різними предметами. Якщо на вашому гральному полі є таке саме зображення, забирайте фішку собі!
У процесі гри тренуємо пам’ять, логічне мислення, уважність та посидючість.
Комплектація: 16 фішок, 4 гральні поля, правила гри.
Кількість гравців: 2-4.
Вік: 2-4 роки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Комплект постачання | 4 основи, 16 деталей |
| Комплектація | 4 основи, 16 деталей |
| Комплектація | 4 основи, 16 деталей |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 22х22х6 см |
| Розміри упаковки | 22х22х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Лото |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0.5 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Возраст | від 2 років |

















