Настільна гра Vladi toys "Крокошоу" в мішечку VT8077-10
- Наявність: 5
- Виробник: Vladi Toys
-
272 грн
Настільна гра Vladi toys "Крокошоу"
Коротко: Настільна гра від бренду Vladi toys, що постачається в мішечку.
Опис
Гра «Крокошоу» пропонується у компактному мішечку, що забезпечує зручне зберігання та транспортування компонентів.
Характеристики
- Тип: настільна гра
- Виробник: Vladi toys
- Назва: «Крокошоу»
- Упаковка: в мішечку
Додаткова інформація про склад комплектації та правила гри не вказана.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 170 |
| Вага (кг) | 0,17 |
| Вага в упаковці, кг | 0,17 |
| Вага, г | 170 |
| Вес | 0,17 кг |
| Вид іграшки | Картки |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 12 |
| Кількість деталей | 50 карт, правила гри |
| Кількість деталей (шт.) | 50 карт, правила гри |
| Кількість предметів в наборі | 50 карт, правила гри |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Матеріали | картон, папір, текстиль |
| Материал | картон, папір, текстиль |
| Назначение | У дорогу |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 12х18х6 см |
| Розміри упаковки | 12х18х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Картки |
| Упаковка | сумка |
| Цвет | 0,17 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |




















