Настільна гра Технок "Футбол Супер" для дітей 0946
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
368 грн
Габаритні розміри 52 ? 31 ? 7.5 см Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 800 |
| Вага (кг) | 0,8 |
| Вага в упаковці, кг | 0,8 |
| Вага, г | 800 |
| Вес | 0,8 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 7,5 |
| Висота в упаковці (см) | 7,5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 52 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 52 |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Кількість учасників | Для 2-х |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Для 2-х |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 4 |
| Комплект постачання | поле з 2 складами команд, ворота-2шт, м'яч-2шт, за |
| Комплектація | поле з 2 складами команд, ворота-2шт, м'яч-2шт, за |
| Комплектація | поле з 2 складами команд, ворота-2шт, м'яч-2шт, за |
| Матеріали | пластик, метал |
| Материал | пластик, метал |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для хлопчиків |
| Производитель | Технок |
| Размер | 52х31х7,5 см |
| Розміри упаковки | 52х31х7,5 см |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Футбол |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,8 |
| Ширина (см) | 31 |
| Ширина в упаковці (см) | 31 |
| Возраст | від 5 років |






















