Код: 00000100354
Артикул: 7016
Настільна гра Strateg УНА zoo карткова розважальна українською мовою (7016) 7016
- Наявність: 23
- Виробник: Strateg
-
116 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Strateg «УНА zoo» (7016) допоможе вам чудово розважитися та провести своє дозвілля цікаво. Цей варіант - різновид класичної гри Уно , тільки на кожній картці зображені звірятка, щоб дітям було веселіше грати. За правилами картку з рук потрібно викласти такого ж кольору чи цифри, що й попередня. Цікавості в гру додають бонусні картки, за допомогою яких ви зможете змусити суперника взяти карти, пропустити хід або одночасно і те, і те. Переможе той, хто швидше за інших позбавиться всіх своїх карт. А якщо ви забудете попередити, що у вас залишилася 1 карта в руках, то хтось обов'язково помітить і оштрафує вас. Великий плюс «Уна» ще й у тому, що розмір коробки та карток дозволяє взяти її із собою в дорогу чи на відпочинок.
? Рекомендований вік: 7+
? Розмір пакування: 14,3х9,3х2,3 см
? Комплектація гри: 108 карт
? Матеріал: картон
? Вага гри в коробці: 150 г (+-20 г)
? Кількість гравців: 2-10.
Гра українською мовою.
? Рекомендований вік: 7+
? Розмір пакування: 14,3х9,3х2,3 см
? Комплектація гри: 108 карт
? Матеріал: картон
? Вага гри в коробці: 150 г (+-20 г)
? Кількість гравців: 2-10.
Гра українською мовою.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 7 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 7 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Кількість гравців | Від 2 до 10 |
| Кількість учасників | Від 2 до 10 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 10 |
| Комплект постачання | карточки-108 шт |
| Комплектація | карточки-108 шт |
| Комплектація | карточки-108 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х15х2 см |
| Розміри упаковки | 10х15х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карточные |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 7 років |







