Код: 00000101516
Артикул: 30517
Настільна гра Strateg УНА Lux 30517
- Наявність: 19
- Виробник: Strateg
-
259 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Strateg УНА Lux
Настільна гра у картковому форматі.
Основні характеристики
- Назва: Strateg УНА Lux
- Тип: Настільна гра
- Формат: Карткова
Коротко
Продукт представлений як настільна карткова гра під назвою Strateg УНА Lux.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 7 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Дитячий вік | від 7 років |
| Довжина (см) | 26 |
| Кількість гравців | Від 2 до 10 |
| Кількість учасників | Від 2 до 10 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 10 |
| Комплект постачання | 2 колоди карток (для дітей та дорослих) |
| Комплектація | 2 колоди карток (для дітей та дорослих) |
| Комплектація | 2 колоди карток (для дітей та дорослих) |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 26х25х5 см |
| Розміри упаковки | 26х25х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 7 років |








