Настільна гра Strateg Tower mini 31064
- Наявність: 11
- Виробник: Strateg
-
137 грн
Вік: 5+
Розмір коробки: 18 х 5 х 5 см
Вага: 230 г
Комплектація: упаковка, бруски — 54 шт., гральний кубик.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 240 |
| Вага (кг) | 0,24 |
| Вага в упаковці, кг | 0,24 |
| Вага, г | 240 |
| Вес | 0,24 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 5 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 5 |
| Кількість гравців | 2+ |
| Кількість учасників | 2+ |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2+ |
| Комплект постачання | бруски-54шт, кубик-1шт |
| Комплектація | бруски-54шт, кубик-1шт |
| Комплектація | бруски-54шт, кубик-1шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 5х5х19 см |
| Розміри упаковки | 5х5х19 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,24 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 5 років |





















