Настільна гра Strateg ТаксаТека 30941
- Наявність: 20
- Виробник: Strateg
-
97 грн
У наборі — 36 карток та інструкція.
Для 3+ гравців від 12 років.
Чудовий вибір для вечірок і дружніх посиденьок.
Розмір коробки : 14,2 х 9,2 х 2,2 см
Комплектація: коробка, 36 карток, інструкція
| Характеристики | |
| Вікова група | від 12 років |
| Вага (г) | 80 |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Вага в упаковці, кг | 0,08 |
| Вага, г | 80 |
| Вес | 0,08 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 2 |
| Дитячий вік | від 12 років |
| Довжина (см) | 2 |
| Кількість гравців | Від 3 до 5 |
| Кількість учасників | Від 3 до 5 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 3 до 5 |
| Комплект постачання | картки-36шт, інструкція |
| Комплектація | картки-36шт, інструкція |
| Комплектація | картки-36шт, інструкція |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для компанії |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х2х15 см |
| Розміри упаковки | 10х2х15 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,08 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 12 років |


















