Настільна гра Strateg "Розумна валіза. Світ навколо" розвиваюча українською 30984
- Наявність: 8
- Виробник: Strateg
-
271 грн
Комплектація: коробка (виготовлена з картону), картки - 80 шт. (виготовлені з картону), інструкція (виготовлена з паперу).
Розмір: 22,5х19х3,8
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 460 |
| Вага (кг) | 0,46 |
| Вага в упаковці, кг | 0,46 |
| Вага, г | 460 |
| Вес | 0,46 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 23 |
| Висота в упаковці (см) | 23 |
| Глибина в упаковці (см) | 4 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Комплект постачання | картки-80 шт, інструкція |
| Комплектація | картки-80 шт, інструкція |
| Комплектація | картки-80 шт, інструкція |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 23х4х17 см |
| Розміри упаковки | 23х4х17 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,46 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |





















