Код: 00000103184
Артикул: 31204
Настільна гра Strateg Картковий футбол 31204
- Наявність: 16
- Виробник: Strateg
-
127 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Strateg Картковий футбол (31204)
«Картковий футбол» — це дуельна настільна гра, у якій гравці по черзі атакують суперника та намагаються першими забити 3 голи та здобути перемогу. На старті кожен гравець отримує готову команду з 10 футболістів: нападників, захисників і воротаря. Під час гри команду можна посилювати легіонерами, створювати комбінації та позбуватися слабких гравців. Щоб забити гол, потрібно розкрити карти нападників і переграти захист та воротаря суперника. Підходить для підлітків, сімейних вечорів, гри в парі та шанувальників футболу. Комбінуйте, обігруйте, забивайте!
Вік: 8+
Розмір коробки: 9,2 х 12 х 2 см
Вага: 90 г
Комплектація: коробка (виготовлена з картону), картки — 55 шт., правила гри.
«Картковий футбол» — це дуельна настільна гра, у якій гравці по черзі атакують суперника та намагаються першими забити 3 голи та здобути перемогу. На старті кожен гравець отримує готову команду з 10 футболістів: нападників, захисників і воротаря. Під час гри команду можна посилювати легіонерами, створювати комбінації та позбуватися слабких гравців. Щоб забити гол, потрібно розкрити карти нападників і переграти захист та воротаря суперника. Підходить для підлітків, сімейних вечорів, гри в парі та шанувальників футболу. Комбінуйте, обігруйте, забивайте!
Вік: 8+
Розмір коробки: 9,2 х 12 х 2 см
Вага: 90 г
Комплектація: коробка (виготовлена з картону), картки — 55 шт., правила гри.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вес | 0,09 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Кількість учасників | Для 2-х |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Для 2-х |
| Комплект постачання | картки-55 шт, правила гри |
| Комплектація | картки-55 шт, правила гри |
| Комплектація | картки-55 шт, правила гри |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х15х2 см |
| Розміри упаковки | 10х15х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Язык | українська |
| Возраст | від 8 років |










