Код: 00000103185
Артикул: 31205
Настільна гра Strateg Футбольний Квіз 31205
- Наявність: 18
- Виробник: Strateg
-
127 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Strateg Футбольний Квіз (31205)
«Футбольний квіз» — настільна вікторина для шанувальників футболу. Відгадуйте футбольні терміни, впізнавайте футболістів за дитячими фото, згадуйте переможців турнірів та кар’єрний шлях легенд футболу. Перевірте свої знання, пам’ять та футбольну ерудицію і з’ясуйте, хто з вас є справжнім знавцем футболу. У грі 55 карток із тематичними завданнями різної складності. Відгадуйте, набирайте очки, перемагайте!
Вік: 10+
Розмір коробки: 9,2 х 12 х 2,2 см
Вага: 88 г
Комплектація: коробка (виготовлена з картону), картки — 55 шт., правила гри.
«Футбольний квіз» — настільна вікторина для шанувальників футболу. Відгадуйте футбольні терміни, впізнавайте футболістів за дитячими фото, згадуйте переможців турнірів та кар’єрний шлях легенд футболу. Перевірте свої знання, пам’ять та футбольну ерудицію і з’ясуйте, хто з вас є справжнім знавцем футболу. У грі 55 карток із тематичними завданнями різної складності. Відгадуйте, набирайте очки, перемагайте!
Вік: 10+
Розмір коробки: 9,2 х 12 х 2,2 см
Вага: 88 г
Комплектація: коробка (виготовлена з картону), картки — 55 шт., правила гри.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 10 років |
| Вес | 0,09 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Дитячий вік | від 10 років |
| Кількість гравців | 2-8 |
| Кількість учасників | 2-8 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-8 |
| Комплект постачання | картки-55 шт, правила гри |
| Комплектація | картки-55 шт, правила гри |
| Комплектація | картки-55 шт, правила гри |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х15х2 см |
| Розміри упаковки | 10х15х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Язык | українська |
| Возраст | від 10 років |








