Настільна гра Strateg EVEREST українською мовою 30417
- Наявність: 5
- Виробник: Strateg
-
370 грн
Комплектація: коробка, картки - 110 шт., поле - 1 шт., жетони - 37 шт., інструкція, плашки персонажів - 4 шт., ігрова рулетка, фішки - 4 шт., ігровий кубик - 1 шт.
Вага: 472 г.
Розмір: 26х25х4,9.
Вік: 8+.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 26 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | картки-110 шт, ігр.поле, жетони-37шт, плашки персо |
| Комплектація | картки-110 шт, ігр.поле, жетони-37шт, плашки персо |
| Комплектація | картки-110 шт, ігр.поле, жетони-37шт, плашки персо |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 26х25х5 см |
| Розміри упаковки | 26х25х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 8 років |


















