Код: 00000100475
Артикул: 30282
Настільна гра Strateg Дракони-Леприкони розважальна патріотична українською 30282
- Наявність: 10
- Виробник: Strateg
-
111 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Strateg Дракони-Леприкони розважальна патріотична українською мовою
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 120 |
| Вага (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид іграшки | Картки |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | карточки-45шт, монетки-20шт |
| Комплектація | карточки-45шт, монетки-20шт |
| Комплектація | карточки-45шт, монетки-20шт |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х14х3 см |
| Розміри упаковки | 10х14х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Картки |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,12 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 6 років |








