Код: 00000102697
Артикул: 30949
Настільна гра Strateg 100% Весела компанія 30949
- Наявність: 29
- Виробник: Strateg
-
174 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
100% Весела компанія — розважальна кооперативна настільна гра, у якій ви зможете перемогти лише, якщо будете розуміти вподобання одне одного.
У кожному раунді гравці отримують картки з відсотками від "0%" до "100%". Зачитується питання, після чого кожен з гравців має придумати таку відповідь, яка б відповідала його картці відсотків.
Далі всі гравці кажуть відповіді та не знаючи відсотків одне одного намагаються розкласти картки за зростанням.
Ця весела гра допоможе вам не тільки посміятися, а і дізнатися хто з ваших друзів вважає холодець смачним на 90% зі 100%.
Комплектація: картки - 110 шт., картка з QR-кодом.
Вік: 10+
Розмір: 10х14х2,5
Вага: 160 г
У кожному раунді гравці отримують картки з відсотками від "0%" до "100%". Зачитується питання, після чого кожен з гравців має придумати таку відповідь, яка б відповідала його картці відсотків.
Далі всі гравці кажуть відповіді та не знаючи відсотків одне одного намагаються розкласти картки за зростанням.
Ця весела гра допоможе вам не тільки посміятися, а і дізнатися хто з ваших друзів вважає холодець смачним на 90% зі 100%.
Комплектація: картки - 110 шт., картка з QR-кодом.
Вік: 10+
Розмір: 10х14х2,5
Вага: 160 г
| Характеристики | |
| Вікова група | від 10 років |
| Вага (г) | 170 |
| Вага (кг) | 0,17 |
| Вага в упаковці, кг | 0,17 |
| Вага, г | 170 |
| Вес | 0,17 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 3 |
| Дитячий вік | від 10 років |
| Довжина (см) | 3 |
| Кількість гравців | 2-8 |
| Кількість учасників | 2-8 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-8 |
| Комплект постачання | гральні картки-110 шт |
| Комплектація | гральні картки-110 шт |
| Комплектація | гральні картки-110 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для компанії |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х3х14 см |
| Розміри упаковки | 10х3х14 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,17 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 10 років |


















