Код: 00000240186
Артикул: VT1804-44
Настільна гра-сортер Vladi Toys "У світі професій" навчальна VT1804-44
- Наявність: 5
- Виробник: Vladi Toys
-
168 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Що робить пожежник? А як працює лікар? Грайте та знайомтеся з різними професіями.
В наборі є пазлові деталі з представниками різних сфер діяльності, а також деталі з предметами чи об’єктами, які допомагають їм працювати. Об’єднуйте їх між собою за допомогою рамки-основи та вивчайте особливості кожної професії. Якщо фігурка вільно розміщується між пазлами, значить завдання виконано правильно.
В процесі гри тренуйте логічне мислення, пам’ять та увагу.
Комплектація: рамка-основа, 33 деталі, інструкція.
В наборі є пазлові деталі з представниками різних сфер діяльності, а також деталі з предметами чи об’єктами, які допомагають їм працювати. Об’єднуйте їх між собою за допомогою рамки-основи та вивчайте особливості кожної професії. Якщо фігурка вільно розміщується між пазлами, значить завдання виконано правильно.
В процесі гри тренуйте логічне мислення, пам’ять та увагу.
Комплектація: рамка-основа, 33 деталі, інструкція.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 5 років |
| Вага (г) | 160 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вес | 0,16 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 до 5 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | рамка-основа, 33 деталі |
| Комплектація | рамка-основа, 33 деталі |
| Комплектація | рамка-основа, 33 деталі |
| Матеріали | картон, папір |
| Материал | картон, папір |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 16х17х4 см |
| Розміри упаковки | 16х17х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,16 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 до 5 років |















