Код: 00000081831
Артикул: QB701-003
Настільна гра "Монополія Рідні міста" QB701-003
- Наявність: 7
- Виробник: Qbee
-
884 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Ця гра являє собою захоплюючу подорож у світ економіки, стратегії та розвитку, ідеальну розвагу для компанії. Завдяки постійно мінливим подіям на ігровому полі, гравці отримують чудове тренування у швидкому аналізі економічних ситуацій і математичних розрахунках.
У процесі гри розвиваються такі важливі ділові навички, як зосередженість, зібраність, творча активність і вміння ухвалювати точні рішення в будь-якій ситуації.
Комплектація гри містить ігрове поле, фішки, кубики, будинки, готелі, картки сюрпризів, повідомлень і прав на власність, а також декоративні гроші. З можливістю гри від 2 до 4 осіб і рекомендованим віком від 8 років, вона стане чудовим вибором для розваг і навчання в сімейному колі або серед друзів.
У процесі гри розвиваються такі важливі ділові навички, як зосередженість, зібраність, творча активність і вміння ухвалювати точні рішення в будь-якій ситуації.
Комплектація гри містить ігрове поле, фішки, кубики, будинки, готелі, картки сюрпризів, повідомлень і прав на власність, а також декоративні гроші. З можливістю гри від 2 до 4 осіб і рекомендованим віком від 8 років, вона стане чудовим вибором для розваг і навчання в сімейному колі або серед друзів.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 1000 |
| Вага (кг) | 1 |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вес | 1 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 40 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 40 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | ігр.поле, фішки-4шт, кубик-2шт, картки-64шт, банкн |
| Комплектація | ігр.поле, фішки-4шт, кубик-2шт, картки-64шт, банкн |
| Комплектація | ігр.поле, фішки-4шт, кубик-2шт, картки-64шт, банкн |
| Матеріали | деревина, комбіновані матеріали |
| Материал | деревина, комбіновані матеріали |
| Назначение | Для компанії |
| Производитель | qbee |
| Размер | 40х26х5 см |
| Розміри упаковки | 40х26х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Економічні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 8 років |








