Код: 00000202050
Артикул: Ост.0260
Настільна гра Монополія ЛЮКС Ост.0260
- Наявність: 31
- Виробник: ARTOS
-
537 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Монополія Люкс - одна з найпопулярніших настільних ігор, мета якої купити
і продати нерухомість, великі корпорації, підприємства і заводи в будь-якій точці світу.
На ігровому полі Ви побачите світові міста і підприємства, такі як:
Київ, Лондон, Париж, Вашингтон, Відень, Цюрих, Москва, Токіо, Берлін і багато інших.
Поле зроблено з якісного картону.
До комплекту входить:
- Ігрове поле - 1 шт.
- Фішки - 4 шт.
- Кубик - 2 шт.
- Документи на право власності - 30 шт.
- Картка Шанс - 16 шт.
- Картка Громадська скарбниця - 16 шт.
- Грошові банкноти - 1 комплект.
- Будинок - 32 шт.
- Готель - 12 шт.
- Правила - 1 шт.
Розмір коробки: 33 х 30 х 6 см.
Розмір ігрового поля: 49 х 49 см.
Ви можете купити настільну гру Монополія Люкс в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами зателефонувавши або написавши нам.
і продати нерухомість, великі корпорації, підприємства і заводи в будь-якій точці світу.
На ігровому полі Ви побачите світові міста і підприємства, такі як:
Київ, Лондон, Париж, Вашингтон, Відень, Цюрих, Москва, Токіо, Берлін і багато інших.
Поле зроблено з якісного картону.
До комплекту входить:
- Ігрове поле - 1 шт.
- Фішки - 4 шт.
- Кубик - 2 шт.
- Документи на право власності - 30 шт.
- Картка Шанс - 16 шт.
- Картка Громадська скарбниця - 16 шт.
- Грошові банкноти - 1 комплект.
- Будинок - 32 шт.
- Готель - 12 шт.
- Правила - 1 шт.
Розмір коробки: 33 х 30 х 6 см.
Розмір ігрового поля: 49 х 49 см.
Ви можете купити настільну гру Монополія Люкс в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами зателефонувавши або написавши нам.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 950 |
| Вага (кг) | 0,95 |
| Вага в упаковці, кг | 0,95 |
| Вага, г | 950 |
| Вес | 0,95 кг |
| Вид | Монополия |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 34 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 34 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 8 |
| Комплект постачання | ігр.поле-1шт, фішки-4шт, кубики-2шт, картки-32шт |
| Комплектація | ігр.поле-1шт, фішки-4шт, кубики-2шт, картки-32шт |
| Комплектація | ігр.поле-1шт, фішки-4шт, кубики-2шт, картки-32шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 34х30х6 см |
| Розміри упаковки | 34х30х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Економічні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,95 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 8 років |











