Код: 00000100466
Артикул: 30297
Настільна гра "Календар корисних справ" на укр.мові 30297
- Наявність: 25
- Виробник: Strateg
-
201 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Адвент-календар для дітей допомагає сповнити приємними спогадами та цікавими заняттями час очікування Нового року. А «Календар корисних справ» Strateg (30297) дасть змогу поповнити власний список корисних занять вдома. До того ж, ці завдання не обов'язково виконувати саме в зимовий період, їх можна без проблем повторювати і влітку.
В наборі 31 конверт з завданнями і кожний день дитині потрібно з закритими очима вибирати один з них, виконувати завдання з нього і відкладати в сторону. Наступного дня, таким же чином обирається інший конверт. Щоб позначити, що завдання виконано, в наборі є спеціальний плакат-календар і наліпки: виконав завдання, обери наліпку і наклей на сьогоднішнє число.
А, ще плакат-календар – це настільна міні-гра, в яку можна пограти за допомогою фішок і кубика.
? Вік: 5+
? Комплектація гри: плакат-календар, картки з завданнями, конверти, наліпки, ігрові фішки, кубик, подарунок, інструкція.
? Кількість гравців: 1-4
Гра українською мовою.
В наборі 31 конверт з завданнями і кожний день дитині потрібно з закритими очима вибирати один з них, виконувати завдання з нього і відкладати в сторону. Наступного дня, таким же чином обирається інший конверт. Щоб позначити, що завдання виконано, в наборі є спеціальний плакат-календар і наліпки: виконав завдання, обери наліпку і наклей на сьогоднішнє число.
А, ще плакат-календар – це настільна міні-гра, в яку можна пограти за допомогою фішок і кубика.
? Вік: 5+
? Комплектація гри: плакат-календар, картки з завданнями, конверти, наліпки, ігрові фішки, кубик, подарунок, інструкція.
? Кількість гравців: 1-4
Гра українською мовою.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 37 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | плакат-календар, картки-31шт, фішкки-4шт, кубик |
| Комплектація | плакат-календар, картки-31шт, фішкки-4шт, кубик |
| Комплектація | плакат-календар, картки-31шт, фішкки-4шт, кубик |
| Назначение | Для всієї родини |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 37х25х2 см |
| Розміри упаковки | 37х25х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Різдво |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,35 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |













