Код: 00000100442
Артикул: 30511
Настільна гра "JunTime" на укр.мові 30511
- Наявність: 1
- Виробник: Strateg
-
100 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настав час пірнути у світ Веселощів і покататися на атракціонах у настільній грі «JunTime» Strateg (30511). Захопить всю сім'.ю і зможе подарувати радісне спільне проведення часу. А ще покращить уважність та вміння аналізувати. У процесі гри, учасники встановлюють фішки на початку ігрового поля та пересувають їх відповідно до кількості очок, що випали на кубику. Саме поле – це карта, де зображені атракціони та інші пейзажі парку розваг. Рухаючись нею, вам потрібно виконувати завдання та розгадувати загадки, а також уникати пасток. Все це робить гру ще цікавішою. Перемагає у «Джунтайм» той, хто першим пройде весь парк атракціонів.
Також, в коробці ви знайдете додатковий бонус – лінійку та закладку, які виконані у стилістиці гри. Розмір ігрового поля 21 х 29 см.
? Вік: 5+
? Розмір коробки: 37х25х2 см.
? Комплект: ігрове поле, 4 фішки, кубик, лінійка, закладка, інструкція.
? Матеріал: картон.
? Кількість учасників: 2-4.
Мова українська.
Також, в коробці ви знайдете додатковий бонус – лінійку та закладку, які виконані у стилістиці гри. Розмір ігрового поля 21 х 29 см.
? Вік: 5+
? Розмір коробки: 37х25х2 см.
? Комплект: ігрове поле, 4 фішки, кубик, лінійка, закладка, інструкція.
? Матеріал: картон.
? Кількість учасників: 2-4.
Мова українська.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 37 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | ігр. поле, фішки, кубик, лінійка, закладка |
| Комплектація | ігр. поле, фішки, кубик, лінійка, закладка |
| Комплектація | ігр. поле, фішки, кубик, лінійка, закладка |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 37х26х2 см |
| Розміри упаковки | 37х26х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Бродилки |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |







