Код: 00000202003
Артикул: Ост.1342
Настільна гра Галопом по Світу (card) Ост.1342
- Наявність: 8
- Виробник: ARTOS
-
274 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Галопом по Світу (card)
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 12 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | картки-72шт |
| Комплектація | картки-72шт |
| Комплектація | картки-72шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 12х10х7 см |
| Розміри упаковки | 12х10х7 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 8 років |











